Váš spolehlivý dodavatel zemědělské a komunální techniky


Linky na zpracování autovraků drtiče HAMMEL řady HEM

Určení sekundárních drtičů HAMMEL řady HEM

Nová myšlenky

Hammel využívá při stavbě a konstrukci nových strojních zařízení svých dlouholetých zkušeností. Výsledkem je i tento vysokootáčkový dodrcovací a hlavně mobilní stroj na kovový odpad.  Vyztužený rotor s rotačními kladivy vážící 10 tun odvádí svou práci spolehlivě. Hammel sestavil ze svých produktů celou linku na drcení separaci a dodrcení kovových odpadů na magentické, nemagnetické kovy a ostatní materiál.

Co zákazník potřebuje to dostane

Poradenství založené na letitých zkušenostech s vývojem strojů a fakt, že dodrcovače HAMMEL HEM byly před uvedením na trh testovány velmi důsledně je zárukou, že zákazník dostane to, co od HAMMELu již tradičně očekává - kvalitní TOP produkt s vysokou efektivitou práce.

Jednoduchý stroj = jistota provozuschopnosti

Německá preciznost je proslulá. A kdo říká, že precizní stroj nemůže být zároveň jednoduše koncipován ? Jednoduchá konstrukce, robustní ložiska, naddimenzovaný rám a promyšlená celková koncepce pohonu s hydrodynamickou spojkou a pružným přenosem energie pomocí řemene na hloavní rotor dělají z dodrcovačů HAMMEL HEM ten správný stroj pro Vaše potřeby.


Dodrcovače HAMMEL HEM

Typ jednotka HEM 1250 DK
Pohon HP 710
Průměr rotoru mm 1.250
Rozměry v pracovní poloze m 3,0 x 3,2 x 8,0
Šířka pásu výstup mm 1.000
Hmotnost kg 49.000
Výkonnost t / hod závisí na materiálu

Dodrcovače HAMMEL HEM 1250 DK - vysokorychlostní mlýn na kovový odpad

HAMMEL linka

HAMMEL výstup

HAMMEL RED GIANT zajišťuje hrubé drcení

HAMMEL HEM 1250 DK výstup v porovnání s propiskou

HAMMEL hem 1250 dk kontejner s výstupem

HAMMEL HEM 1250 dk VÝSTUPNÍ FRAKCE

HAMMEL HEM 1250 dk BOČNÍ POHLED

HAMMEL HEM 1250 DK v lince s VB 950 DK RED GIANT

HAMMEL rotor stroje HEM

Drtiče kovů HAMMEL - máte zájem o další informace ? Vyplňte své kontaktní údaje, povahu dotazu a odešlete - odpovíme co nejdříve.

Drtiče kovů HAMMEL - máte zájem o další informace ? Vyplňte své kontaktní údaje, povahu dotazu a odešlete - odpovíme co nejdříve.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout