Váš spolehlivý dodavatel zemědělské a komunální techniky


Kontinuelní drtiče odpadů a biomasy SEKO CONSTELLATION

SEKO CONSTELLATION

Technologie a technika kategorie SEKO CONSTELLATION

Průběžné drtiče pro drcení odpadu, biomasy, odpadního dřeva a dalších biologických materiálů se vyznačují unikátním pracovním ústrojím.. Dvoušnekový, pomaluběžný princip, rotace šneků proti sobě, vinuté šnekovic směrem do středu, 4 řady agresivního protiostří a vynášecé dopravník v zadní části stroje. Pohon od traktoru, vlastním dieselovým nebo elektrickým motorem. Šneky jsou uloženy podélně na dně násypky a vložený materiál se průběžně drtí,mísí a propadává směrem dolů na vynášecí dopravník.

Pomaluběžný princip

Výhody pomaluběžného principu drtícího aparátu jsou zřejmé.

  • Nižší energetická náročnost - stroj s hodinovou výkonností 30 m3 si vystačí s pohonnou jednotkou od 37kW.
  • Nižší hlučnost - drtící aparát jako takový je ve srovnání s pohonným agregátem téměř bezhlučný. Hluk vznikající při drcení je navíc tlumen samotným materiálem v násypce.
  • Bezprašný provoz - drtící aparát pracuje z tohoto ohledu velmi šetrně. I velmi prašné materiály lze podrtit s minimálním zatížením okolí prachem. 
  • Minimální riziko poranění - nízkootáčkový princip vylučuje odlétávání materiálu, to je jednoznačně přínosem pro obsluhu.

SEKO Constellation při drcení bioodpadu :

Variabilita provedení

Stroje CONSTELLATION jsou dodávány v celé řadě konfigurací (viz. níže).

SEKO CONSTELLATION - chcete více informací ?

SEKO CONSTELLATION - chcete více informací ?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout