Váš spolehlivý dodavatel zemědělské a komunální techniky


CONSTELLATION - ME elektrický stacionární drtič

SEKO CONSTELLATION - ME = Mobilní Elektrický

Určení drtičů CONSTELLATION - ME

Kompostárenské drtiče CONSTELLATION v provedení ME jsou určeny pro splnění požadavků středních i velkých kompostáren. Jsou ideální volbou drtiče pro ty podniky, které potřebují vysoký výkon drtiče, mají možnost připojení k výkonnému transformátoru a upřednostňují elektrický pohon například z důvodu hlučnosti či pracovním podmínkám v uzavřené hale.

Co umí SEKO CONSTELLATION - ME

Drcení

Materiál, který je do drtiče vložen je okamžitě drcen dvojicí šneků na dně násypky. Násypka nemá dno uzavřené. Pod šnekovicemi stojí v cestě materiálu čtyři sady protiostří, které velmi agresivně vložený materiál drtí. Pod násypkou je pak umístěn vynášecí dopravník, který propadnuvší drť odnáší směrem vzad a navazující dopravník pak materiál vysýpá na hromadu.

Zakládka kompostovacích figur

Stroj je možné vybavit vyskladňovacími dopravníky různé délky. Volbou délky dopravníku lze vhodně uzpůsobit stroj pro vykládku podrceného materiálu do různě vysokých přepravních prostředků či na různě vysoké kompostovací figury.

Mísení

Pracovní princip vozu SEKO CONSTELLATION je částečně uzpůsoben i pro promísení vložených komponent.

Výhody

Nejmarkantnější výhodou drtičů CONSTELLATION je prakticky neomezený rozměr vkládaného materiálu. Rozměrná násypka je uzpůsobena ke vkládání opravdu velmi neskladného a rozměrného materiálu pomocí vysokovýkonných nakladačů.

Tisknout