Váš spolehlivý dodavatel zemědělské a komunální techniky


Samojízdné krmné a míchací vozy horizontální SEKO SAM 5 SELF

Přednosti horizontálního míchacího ústrojí

Nižší energetická náročnost

Díky unikátní koncepci dvou podélných šnekovic s protichůdným smyslem otáčení a vinutím šroubovice z obou stran do středu, nedochází v krmných a míchacích vozech SEKO ke stlačování krmiva. Odpor materiálu, potřebný pro kvalitní řez stébelnatých materiálů, je vytvářen vlastní hmotností krmiva.

Kyprá krmná dávka

SAM 5 míchací systém

Malý odpor souvisí i s kvalitou krmiva. Krmivo není "vyždímané". Krmná dávka je kyprá a nadýchaná. Přirozená vybíravost zvířat je tedy potlačena.

Optimální struktura

Dokonalá řez stébelnatých materiálů jakými jsou seno nebo sláma, umožňuje účinné přikrmování těmito komoditami. Ostrý řez zejména slámy, podporuje stimulaci bachorové matrix a slouží jako ideální živný základ pro bachorovou mikroflóru.

Přednosti samojízdného provedení

Pohodlí obsluhy

Pohodlí obsluhy je v samojízdných vozech neoddiskutovatelné. Pracovník má přehled o nakládaném materiálu, netrpí hlukem, prachem ani povětrnostními vlivy. To vše jsou přepoklady pro jeho kvalitní práci

Čistota na jámě

Ideální výhled do pracovního prostoru frézy zaručuje, že na jámě bude vždy čisté a kvalitní krmivo. Kvalitní krmivo je předpokladem pro zdravé a vysokoprodukční stádo.

Kratší marné časy

Při práci v samojízdném stroji je práce rychlejší, pohodlnější a výborně kontrolovatelná. Podvozky s pojezdovou rychlostí 40 km/h, pohonem všech kol, odpruženými nápravami zaručují vysokou průjezdnost, komfort obsluhy a bezporuchový provoz.

Rychlé a přesné pracovní nasazení

Podívejte se sami, jak vypadá krmný cyklus se samojízdným krmným vozem SEKO.

¨ 

Další video naleznete zde.

Zaujala Vás naše nabídka? Napište si o více informací!

Zaujala Vás naše nabídka? Napište si o více informací!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout