Váš spolehlivý dodavatel zemědělské a komunální techniky


Samojízdné krmné a míchací vozy .. vertikální SEKO TIGER SELF

Přednosti vertikálního míchacího ústrojí

Klasika kterou zná každý

Vertikální míchací vozu jsou ve světě velmi populární. Proč to ? I přes některé nevýhody se stále jedná o nejjednodušší míchací systém. Vertikální míchací zařízení je daleko méně náročné na obsluhu. Jinak řečeno i méně zdatná obsluha s větší pravděpodobností připraví kvalitní krmnou dávku.

Jednoduchý ale promyšlený

Jako v každé oblasti lidské činnosti, i zde je mnoho faktorů, které ovlivňují kvalitu míchacího procesu. Unikátní provedení vertikálních vozů SEKO TIGER je výsledkem dlouhodobého výzkumu a testování. Správný úhel zkosení, poměr průměru šneku ku násypce, stoupáním, počet a tvar nožů, otáčky, počet chodů závitu - to vše inženýři formy SEKO odladili pro Vaši pohodlnou práci.

Přednosti samojízdného provedení

Pohodlí obsluhy

Pohodlí obsluhy je v samojízdných vozech neoddiskutovatelné. Pracovník má přehled o nakládaném materiálu, netrpí hlukem, prachem ani povětrnostními vlivy. To vše jsou přepoklady pro jeho kvalitní práci

Čistota na jámě

Ideální výhled do pracovního prostoru frézy zaručuje, že na jámě bude vždy čisté a kvalitní krmivo. Kvalitní krmivo je předpokladem pro zdravé a vysokoprodukční stádo.

Kratší marné časy

Při práci v samojízdném stroji je práce rychlejší, pohodlnější a výborně kontrolovatelná. Podvozky s pojezdovou rychlostí 40 km/h, pohonem všech kol, odpruženými nápravami zaručují vysokou průjezdnost, komfort obsluhy a bezporuchový provoz.

SEKO TIGER SELF

SEKO TIGER SELF

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout