Váš spolehlivý dodavatel zemědělské a komunální techniky


Tažené krmné a míchací vozy horizontální SEKO SAM 5 -T

Přednosti horizontálního míchacího ústrojí

Nižší energetická náročnost

Díky unikátní koncepci dvou podélných šnekovic s protichůdným smyslem otáčení a vinutím šroubovice z obou stran do středu, nedochází v krmných a míchacích vozech SEKO ke stlačování krmiva. Odpor materiálu, potřebný pro kvalitní řez stébelnatých materiálů, je vytvářen vlastní hmotností krmiva.

Kyprá krmná dávka

SAM 5 míchací systém

Malý odpor souvisí i s kvalitou krmiva. Krmivo není "vyždímané". Krmná dávka je kyprá a nadýchaná. Přirozená vybíravost zvířat je tedy potlačena.

Optimální struktura

Dokonalá řez stébelnatých materiálů jakými jsou seno nebo sláma, umožňuje účinné přikrmování těmito komoditami. Ostrý řez zejména slámy, podporuje stimulaci bachorové matrix a slouží jako ideální živný základ pro bachorovou mikroflóru.

Kompaktní rozměry

SEKO SAM 5 je i přes dvoušnekové provedení a koncepci ideálně symetrického míchacího ústrojí velmi kompaktní a umožňuje výtečné manévrování i ve stísněných prostorách.

Symetrický systém = kyprá krmná dávka

Je to právě symetrický míchací systém, co dělá vozy SEKO tak vyjímečnými. Koncepce středového výpadu zajišťuje rovnoměrný tok materiálu v míchacím prostoru ze všech stran. Odpor vytváří pouze samotný materiál a proto není krmná dávka vyždímanou a slisovanou hmotou, nýbrž kyprým a chutným zdrojem živin pro Vaše dojnice.

Možnosti výbavy na přání

nastýlací zařízení VULCAN

zadní nakládací lopata

SEKO SAM 5 - Tažený

SEKO SAM 5 - Tažený

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout