Váš spolehlivý dodavatel zemědělské a komunální techniky


Automatické samonakládací vozy - podrobnější techniké informace

PLEGAMATIC - podrobné informace

Automatické samonakládací vozy PLEGAMATIC - bezkonkurenční výkony

PLEGMATIC má díky svým zkušenostem - při manipulaci s velkým množstvím i velmi těžkých balíků - náskok v know-how výroby jednotlivých důležitých komponent.

Jednoduché ovládání - předpoklad pohodlné práce

Ovladač automatického samonakládacího vozu PLEGAMATIC je koncipován velice jednoduše. Obsahuje pouze přepínače a vypínače a jednoduchý display, který slouží jako počítadlo naložených balíků.

Bezkontaktní a multifunkční senzory

Mechanické opotřebení je problém, který si při činnosti automatického samonakládacího vozu nemůžeme dovolit. Veškeré senzory jsou tedy řešeny jako bezkontaktní na indukční, optické  či kapacitní bázi. Jeden senzor přitom snímá hned několik údajů (optický senzor zjišťuje pozici i počet balíků na akumulační plošině).

Profesionální a promyšlený hydraulický systém

Hydraulický systém samonakládacího vozu pracuje s čerpadlem o proměnlivém pracovním objemu. Jedná se o Load-Sensing systém, který nastavuje průtočné množství oleje v systému podle aktuálního požadavku na výkon. To znamená, že během pracovního dne ušetříme hydraulické náplni automatického samonakládacího vozu mnoho provozních hodin, olej se nezahřívá a odpor pohonu čerpadla je při běhu naprázdno minimální a to ne nevýznamě ovlivňuje spotřebu traktoru při práci se strojem.

 

Technické detaily vozů PLEGAMATIC

Hlavní rozvaděč dodává rovněž společnost REXROTH

Mozek celého stroje - PLC jednotka SIEMENS

Nádrž na vodu a mýdlo

Užitečná schránka na nářadí a náhradní díly

Výkonné posouvací dopravníky zaručují posuv balíků i při jízdě ve svahu

Jednoduché ovládání

Bezkontaktní senzory

Čerpadlo s proměnlivým průtokem

Odpružené nápravy

Tisknout